Garantili Beyaz Eşya Servis Merkezi İndesit marka beyaz eşya kullanıcıları için teknik servis hizmeti veriyoruz. Alanında uzman teknisyenlerimiz ve donanımlı teknik servis araçlarımız ile siz değerli müşterilerimize aynı gün içinde ve yerinde tamir hizmeti sunuyoruz.

indesit servisi

Orjial yedek parça imkanları ile yerinde tamir hizmeti ...

Maltepe İndesit Servisi

Alanında uzman kadrosu ile İndesit marka cihazlar için teknik servis hizmeti veren firmamız sorunları yerinde gidermektedir. Ülkemizdeki en kaliteli beyaz eşya markalarından biri olan İndesit için özel olarak servis hizmeti veren firmamız sorunları aynı gün içinde gidermektedir. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman teknisyenlerimiz ile siz Maltepe ilçe sakinlerine aynı gün hizmet sunuyoruz.

Farkımız ?

indesit çamaşır makinesi servisi

Tüm çamaşır makinesi modelleri için teknik servis hizmeti sunuyoruz. Arızası ne olursa olsun bizi arayarak yardım alabilirsiniz. Yıllardır Maltepe ilçesinde faaliyet gösteren indesit servis firmamız ile tüm indesit çamaşır makinesi modellerini yerinde tamir ediyoruz.

indesit bulaşık makinesi servisi

Maltepe'de ikamet eden indesit kullanıcılarına bulaşık makinesi servis ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Cihazınızın modeli ne olursa olsun Maltepe şubemizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Sorunlara pratik ve ekonomik çözümler üretiyoruz.

indesit buzdolabı servisi

indesit buzdolabı modellerinin tüm teknik sorunlarına yerinde çözüm üretiyoruz. Cihazınızın modeli ne olursa olsun soğutmama, ses yapma, su akıtma gibi sorunlarını yerinde gideriyoruz. Bizi tüm sorunlar için dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

indesit klima servisi

indesit marka klimalar için teknik servis, yıllık bakım ve montaj, de-montaj hizmetleri sunuyoruz. Klimanızın tüm teknik arızaları için Maltepe şubemizden gün içine servis hizmeti talep edebilirsiniz. Klima montajları için 1 gün öncesinden aramanız gerekmektedir.