Garantili Beyaz Eşya Servis Merkezi İndesit marka beyaz eşya kullanıcıları için teknik servis hizmeti veriyoruz. Alanında uzman teknisyenlerimiz ve donanımlı teknik servis araçlarımız ile siz değerli müşterilerimize aynı gün içinde ve yerinde tamir hizmeti sunuyoruz.

indesit servisi

Orjial yedek parça imkanları ile yerinde tamir hizmeti ...

Pendik İndesit Servisi

Pendik İndesit Servisi olarak ilçede ikamet eden İndesit marka beyaz eşya kullanıcılarına teknik servis hizmeti veriyoruz. Yıllardır servis sektöründe faaliyet gösteren firmamız sorunlara kalıcı ve garantili çözümler sunuyor. İlçede ikamet eden İndesit kullanıcıları yaşadıkları tüm teknik sorunları bizimle paylaşabilir. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman tekniker kadromuz ile her zaman sizlere kaliteli servis hizmeti sunuyoruz.

Farkımız ?

Pendik indesit servis

Pendik şubemiz tüm indesit marka beyaz eşyalar ve klimalar için teknik servis hizmeti sunuyor. Eski yeni tüm modeller için tamir hizmeti sunan firmamız size sadece bir telefon kadar uzak. indesit cihazınızın arızası için dilerseniz telefonda yardım alabilirsiniz.

indesit buzdolabı servis ve bakım

indesit buzdolabınızla ilgili teknik sorunlar için Pendik şubemizi arayabilirsiniz. Sorunlara pratik ve ekonomik çözümler üreten firmamızda tüm indesit cihazlar garantili olarak tamir edilir. Garantili servis hizmeti için bizi şimdi arayın.

indesit klima montaj ve de-montaj

indesit klimalarınızın montajını yapıyoruz. İkinci el olarak aldığınız cihazların montajlarını yapıyoruz. Ayrıca var olan indesit klimanızın yer değişimi için de Pendik şubemizi arayabilirsiniz.

1 yıl garantili indesit servis

Tamirini yaptığımız tüm indesit cihazlara 1 yıl parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Garanti dahilinde arızayı tekrarlayan cihazlara servis önceliği veriyoruz. Garantili bir tamir için şimdi arayın.